Wakacje ze sportem

Opublikowano: środa, 12, sierpień 2015

  31 DSC 1999Pomimo wakacji nasi uczniowie  utrzymują kontakt ze szkołą, a to za sprawą zorganizowanych  rozgrywek pod nazwą „Wakacje z piłką nożną 2015”. Pierwszy etap – gminny - wygrał UKS Piątka z Jasła, który specjalizuje się w piłce nożnej, a przebywał na obozie sportowym w Gromniku. Ta drużyna nie mogła dalej awansować, ponieważ pochodzi z innego powiatu. Chłopcy z naszej szkoły zajęli drugą lokatę, ale zostali zakwalifikowani do rozgrywek powiatowych.

 

Kolejny szczebel zawodów odbył się w Tuchowie na stadionie „Tuchovii” w dniu 20 lipca. Brało w nim udział 9 drużyn z następujących miejscowości: Brzozowa, Ciężkowice, Radłów, Wojnicz, Tuchów, Pleśna, Zakliczyn, Szynwałd, Rudka. Turniej rozgrywano w systemie grupowym. Przydział drużyn do trzech utworzonych grup odbywał się w drodze losowania.

Naszym zawodnikom nie udało się wyjść z grupy A do dalszej gry. Pomimo to dzieci miały przyjemną zabawę połączoną z silnymi emocjami sportowymi. Każdy gracz został poczęstowany drożdżówką i wodą mineralną. Zawodnicy naszej drużyny otrzymali również po czekoladzie ze względu na niski wiek graczy i występ dziewczynki w zespole.

W zabawie brali udział: Socha Rafał, Bartosik Daniel, Żaba Adrian, Gotfryd Stanisław, Legutki Kamil, Łabuz Kacper, Wójcik Andrzej, Wojnar Tomasz, Dzięciołowska Edyta, a ich opiekunem był nauczyciel wychowania fizycznego Bolesław Buratowski.

Za  nieodpłatny przewóz uczniów podziękowania należą się: Alinie Żabie, Agacie Dzięciołowskiej, Radosławowi Gotfrydowi i Bolesławowi Buratowskiemu.

 Wakacje ze sportem  Wakacje ze sportem  Wakacje ze sportem
 Wakacje ze sportem  Wakacje ze sportem  Wakacje ze sportem
 Wakacje ze sportem  Wakacje ze sportem  Wakacje ze sportem

Odsłony: 364