Sukcesy uczniów

Opublikowano: środa, 06, wrzesień 2017

Mimo, że jesteśmy niewielką szkołą możemy poszczycić się udziałem naszych uczniów w wielu konkursach różnego szczebla i zdobytymi w nich wyróżnieniami.

Rok szkolny 2017/18

Konkursy ogólnopolskie:

  1. Ogólnopolski  Konkurs Poetycko – Plastyczny „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem” – cz. literacka (udział 3 uczniów z kl. IV-VI), cz. plastyczna (udział 3 uczniów z kl. IV-VI);
  2. Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień Świętej Kingi”- udział 4 uczniów z kl. II, III, V;
  3. Ogólnopolski Konkurs Literacki „Popisz się talentem”– udział 3 uczniów z klas IV-VII i 1 uczennicy z klasy I;
  4.  Ogólnopolski Konkurs na biografie uczniów wzorów godnych naśladowania – wyróżnienie i statuetka dla Stanisława Gotfryda;
  5. Ogólnopolskie konkursy organizowane przez Junior Media – program, w którym uczniowie tworzą gazetkę szkolną;
  6. Ogólnopolski Konkurs Literacki „Na tatrzańskim szlaku” – 2 uczniów;
  7. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Zachowaj trzeźwy umysł’–laureaci: K. Gniadek (kl. VI), Kieroński (kl. VI), M. Kieroński(kl. V),W. Ozga kl. (kl. VII), S. Gotfryd (kl. VII), Rzepka (kl. V), udział 12 uczniów z kl. II- VI;
  8. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Łajba 2017’’- udział 2 uczniów z kl. V i VI;
  9. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Ryby na niby’’ - udział 2 uczniów z kl. V i VI;
  10. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Kartka świąteczna – Boże Narodzenie, Nowy Rok” udział 1 ucznia z  kl. VI, 12 uczniów z kl.  „0”- III;
  11. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,, Jesień wokół nas’’– udział 1 uczeń  z klasy  V;
  12. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Najpiękniejsza świąteczna ozdoba bożonarodzeniowa’’– udział 4 uczniów z klas IV- VI oraz 3 uczniów z klas II-III;
  13. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Pod kolorowym parasolem jesieni ’’– udział 1 ucznia z klasy V;
  14. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,, Świąteczna ozdoba  bożonarodzeniowa’’ – udział 3 uczniów z klas IV – VI;
  15. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Ozdoba  bożonarodzeniowa’’ - udział 5 uczniów z kl. IV – VII oraz udział  9 uczniów kl.  II-  III; wyróżnienie Filip Socha (kl. II);
  16. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Polska Niepodległa’’ – udział 2 uczniów z kl. V i VII;
  17. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Samochód marzeń’’ udział 2 uczniów z kl. V i VI;
  18. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Na tropie ginących zawodów’’ – wyróżnienie Mateusz Kieroński z klasy VI,  udział 5 uczniów z klas IV – VII, udział 1 ucz. kl. II;
  19. Konkurs Historyczny "Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości"- udział 1 ucznia z kl. IV.

Konkursy wojewódzkie:

  1. Małopolski konkurs literacki „Podróże dalekie i bliskie” – I miejsce w kategorii klas VII i gimnazjalnych – Stanisław Gotfryd;
  2. V Małopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” – udział 5 uczniów;
  3. Małopolski Konkurs Literacki „Jan Paweł II we wspomnieniach mieszkańców Małopolski” – wyróżnienie Weronika Barnaś;
  4. Małopolski konkurs literacko– plastyczny „Poezja Karola Wojtyły w obrazach” – wyróżnienie Mateusz Kieroński;
  5. Małopolski Konkurs Recytatorski „Poezja Karola Wojtyły” – I miejsce w kategorii szkół podstawowych – Mariusz Kieroński, II miejsce w kategorii klas gimnazjalnych i licealnych Stanisław Gotfryd;
  6. „Małopolski konkurs wiedzy o życiu, działalności i twórczości Papieża Polaka” –  wyróżnienie Stanisław Gotfryd;
  7. Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „Na ratunek Ziemi” - 2 uczeń z kl. V i III, etap szkolny 5 uczniów;
  8. Wojewódzki Konkurs Ortograficzny ,,Kaktus”- laureatka Justyna Cieśla (kl. III);
  9. Konkurs plastyczny ,,Biało-czerwono- dumnie i narodowo” w ramach przedsięwzięcia ,,Rozwinąć skrzydła- pamiętając o przeszłości”- udział 3 ucz. z kl. II.

Konkursy międzypowiatowe:

  1. - Małopolski Konkurs Humanistyczny (etap rejonowy) – udział 2 uczniów (organizowany przez Kuratorium Oświaty);
  2. - Małopolski Konkurs Matematyczny – udział w etapie rejonowym 2 uczniów z kl. VII, a w etapie szkolnym 6 uczniów z kl. VI i VII (organizowany przez KO);
  3. - Małopolski Konkurs BALTIE’18 – etap powiatowy – (wyniki w kategoriach klas) Justyna Cieśla z klasy III – 1 miejsce, Kamil Kwiek  z klasy III – 3, Mateusz Kieroński z klasy V – 3 i Ewa Cieśla z klasy VII – 4;
  4. - Powiatowy Konkurs Rysunkowy ,,Nie wypalaj suchych traw’’– udział 5 uczniów  z klas IV– VI;
  5. - Powiatowy Konkurs Rysunkowy ,,Kiedy dzwonić po straż pożarną?’’- udział 4 uczniów klas I – III.

Konkursy gminne:

  1. Gminny Konkurs Języka Niemieckiego – I miejsce Stanisław Gotfryd, II miejsce E. Cieśla;
  2. Etap gminny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej- udział 2 uczniów z klas IV-VI oraz 1 ucznia w kategorii klas VII i gimnazjalnych;
  3. Konkurs Palm Wielkanocnych- wyróżnienie dla przedszkola;
  4. Gminny Konkurs Języka Angielskiego „English is fun”- wyróżnienie Amelia Szczepanek;
  5. Gminny Konkurs Matematyczny ,,Gminny Mistrz Matematyki’’– III miejsce Ewa Cieśla, udział 9 uczniów z klas IV i VII;
  6. Gminny Konkurs Fizyczny – udział 2 uczniów klasy VII; I miejsce Ewa Cieśla, II miejsce Stanisław Gotfryd;
  7. Konkurs Wiedzy o Gminie Gromnik i Pogórzańskim Stowarzyszeniu Rozwoju – udział 3 uczniów,  Wiktoria Ozga - III miejsce, Stanisław Gotfryd - IV miejsce (wyróżnienie).

Konkursy szkolne:

  1.  Konkurs języka angielskiego dla klasy III; Justyna Cieśla – I miejsce, Kamil Kwiek– II miejsce, Bartłomiej Potępa – III miejsce,
  2.  Konkurs na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową (oddział przedszkolny).

Turnieje i zawody sportowe:

Poziom gminny:

  1. Indywidualne biegi przełajowe.
  2. Tenis stołowy indywidualny - chł.- III miejsce, dz. –V miejsce.
  3. Tenis stołowy drużynowy – chł. – II miejsce, dz. – IV miejsce.
  4. Halowa piłka nożna – chł. – II miejsce, dz. – III miejsce.
  5. Piłka siatkowa - chł. – II miejsce.
  6. Piłka ręczna – chł. III miejsce, dz. – IV miejsce.
  7. Piłka koszykowa - chł. III – miejsce.
  8. Sztafetowe biegi przełajowe – chł. III miejsce, dz. – IV miejsce.
  9. Czwórbój LA – chł. I miejsce, dz. – 4 miejsce.

Poziom powiatowy:

  1. Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – 4 uczniów.
  2. Dekanalny Turniej Ministrantów i Lektorów w Piłce Nożnej – 6 uczniów.

Rok szkolny 2016/17

Konkursy ogólnopolskie:

Konkursy wojewódzkie:

Konkursy międzypowiatowe:

Konkursy powiatowe:

Konkursy międzygminne

Konkursy gminne

  1. b) Turnieje i zawody sportowe:

Poziom gminny:

Poziom powiatowy:

W gminnej rywalizacji sportowej w roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła zajęła III miejsce.

Rok szkolny 2015/16

Konkursy ogólnopolskie:

Konkursy wojewódzkie:

Konkursy międzypowiatowe:

Konkursy powiatowe:

Konkursy gminne:

 Konkursy szkolne

  1. b) Turnieje i zawody sportowe:

Etap gminny:

Poziom powiatowy i inny:

W gminnej rywalizacji sportowej w roku szkolnym 2015/2016 nasza szkoła zajęła II miejsce.

Rok szkolny 2014/15

Konkursy ogólnopolskie:

Konkursy międzypowiatowe:

Konkursy powiatowe:

Konkursy Rejonowe:

Konkursy gminne:

Konkursy szkolne:

Turnieje i zawody sportowe:

      W gminnej rywalizacji sportowej  w roku szkolnym 2014/2015 szkoła uplasowała się na 3. miejscu.

Odsłony: 964