Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego plakat

Dary jesiennego sadu i ogrodu

Opublikowano: poniedziałek, 21, październik 2019

Czytaj więcej: Dary jesiennego sadu i ogroduSezon na pyszne owoce i warzywa wciąż trwa. Dzieci z naszego przedszkola w ciągu ostatnich dwóch tygodni poznały zasady zdrowego odżywiania, a także witaminy znajdujące się w warzywach i owocach. Dlatego też z radością własnoręcznie przygotowały szaszłyki owocowe i sałatkę jarzynową. W pierwszym tygodniu dzieci przyniosły z domów świeże owoce.

Czytaj więcej: Dary jesiennego sadu i ogrodu

Wyróżnienie za najwyższą palmę!

Opublikowano: wtorek, 27, marzec 2018

Czytaj więcej: Wyróżnienie za najwyższą palmę!Święcenie palm to najważniejszy obrzęd Niedzieli Palmowej. Palmę święci się na pamiątkę gałęzi palmowych, które witający lud rzucał przed Jezusem wjeżdżającym na ośle do miasta i są one symbolem nie tylko męczeńskiej śmierci, ale i triumfu Jezusa.

Czytaj więcej: Wyróżnienie za najwyższą palmę!

Mikołajki w naszym przedszkolu

Opublikowano: czwartek, 07, grudzień 2017

Czytaj więcej: Mikołajki w naszym przedszkoluMikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Już pod koniec listopada przedszkolaki w swoich listach narysowały upragnione prezenty.  Szóstego grudnia już od rana dzieci z niecierpliwością czekały na wizytę Świętego Mikołaja. Kiedy nadeszła upragniona chwila, radości nie było końca.

Czytaj więcej: Mikołajki w naszym przedszkolu

Andrzejki

Opublikowano: wtorek, 05, grudzień 2017

Czytaj więcej: Andrzejki“Hokus-pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary.”

30 listopada w przedszkolu zapanowała magiczna andrzejkowa atmosfera. Andrzejki w naszej szkole to już miła tradycja. To był radosny dzień pełen zabawy i wróżb, dzięki którym dzieci mogły poznać swoja dalszą i bliższą “przyszłość”. 

Czytaj więcej: Andrzejki

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

Opublikowano: wtorek, 05, grudzień 2017

Czytaj więcej: Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia 24 listopada w naszym przedszkolu świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyniosły ze sobą swoje ulubione przytulanki, więc w pierwszej kolejności zaczęliśmy od prezentacji naszych misiów i wymyślaniu im  oryginalnych imion.

Czytaj więcej: Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

W "Krainie bajek"

Opublikowano: sobota, 25, listopad 2017

Czytaj więcej: W 16 listopada najmłodsza grupa przedszkolaków  po raz pierwszy odwiedziła Bibliotekę Publiczną w Brzozowej, która tego dnia zmieniła się w “Krainę bajek”.

Czytaj więcej: W "Krainie bajek"