Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego plakat

Samorząd Uczniowski

Opublikowano: środa, 06, wrzesień 2017

Samorząd Uczniowski to bardzo ważna organizacja w naszej szkole. Tworzą go wszyscy uczniowie i wszyscy oni posiadają prawo do działania nie tylko w szkole, ale i w środowisku lokalnym. Samorząd nadaje szkole wymiar instytucji demokratycznej i obywatelskiej.

Droga Koleżanko, Drogi Kolego! – wszyscy jesteście członkami Samorządu Uczniowskiego i macie prawo angażować się w jego prace – niezależnie od tego, czy zostaliście wybrani do zarządu SU, na przewodniczącego klasy czy po prostu macie ciekawy pomysł na działanie w szkole lub poza nią. Dlatego zapraszamy Was do współdziałania – czekamy na Wasze propozycje!

Działając w Samorządzie Uczniowskim wpływacie na to, co dzieje się w szkole, macie szansę lepiej się poznać i zintegrować, rozwijacie swoje pasje i zainteresowania, wzbogacić ofertę imprez szkolnych, możecie znaleźć dobry sposób na spędzanie wolnego czasu, macie szansę wykazać się swoją kreatywnością, uczycie się współpracy w grupie, zdobywacie nowe, cenne doświadczenia i bierzecie udział w kreowaniu szkolnej rzeczywistości.

Zarząd SU w roku szkolnym 2020/211 DSC 0429

 Mateusz Kieroński - przewodniczący

Gabriela Potępa - zastępca

Aleksandra Osysko - skarbnik

Kamil Kwiek - sekretarz. 

Opiekun SU - Krystyna Gotfryd

 

Odsłony: 1027