Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego plakat

Jeżdżę z głową

Opublikowano: niedziela, 03, marzec 2019

Czytaj więcej: Jeżdżę z głowąKolejny już raz uczniowie naszej Szkoły uczestniczyli w programie nauki jazdy na nartach. Zajęcia współfinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i Gminę Gromnik odbywały się na stoku „Jurasówka” w Siemiechowie, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów szkółki narciarskiej.

Czytaj więcej: Jeżdżę z głową

Nasi szkolni sportowcy na podium

Opublikowano: niedziela, 16, grudzień 2018

W jedną z grudniowych sobót nasi uczniowie pod opieką dyr. Bolesława Buratowskiego i ks. Sebastiana Piecha wzięli udział w dekanalnym turnieju Liturgicznej Służby Ołtarza. Cieszymy się, że wrócili z sukcesem! Więcej informacji na ten temat - na stronie parafii - czytaj...

Podsumowanie aktywności sportowej 2017/2018

Opublikowano: piątek, 06, lipiec 2018

 Czytaj więcej:   Podsumowanie aktywności sportowej 2017/2018    Miłym akcentem zakończony został sportowy rok szkolny. W ostatniej konkurencji – czwórboju lekkoatletycznym, rozgrywanej w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół w Gminie Gromnik, drużyna chłopców z naszej szkoły wywalczyła I miejsce, a Mariusz Kieroński otrzymał medal dla najlepszego zawodnika.  Dziewczyny były czwarte. 

Czytaj więcej: Podsumowanie aktywności sportowej 2017/2018

Drugie i trzecie miejsce w turnieju siatkarskim

Opublikowano: poniedziałek, 22, styczeń 2018

W ostatnich zmaganiach gminnych w piłkę siatkową znaleźliśmy się na II (chłopcy) i III miejscu (dziewczęta). Więcej informacji - kliknij tutaj...

Mistrzostwa gminy Gromnik szkół podstawowych w tenisie stołowym drużynowym

Opublikowano: środa, 15, listopad 2017

Informacje na temat wyników jakie uzyskali nasi uczniowie - tutaj...

Sportowy sukces na rozpoczęcie roku szkolnego

Opublikowano: piątek, 22, wrzesień 2017

Czytaj więcej: Sportowy sukces na rozpoczęcie roku szkolnegoPierwszy mecz naszych uczniów w tym roku szkolnym i pierwsza wygrana. Mamy nadzieję, ze jest to dobra wróżba... Więcej informacji na ten temat na portalu www.pogórze24.pl

Mecz Polska - Węgry

Opublikowano: sobota, 10, czerwiec 2017

Czytaj więcej: Mecz Polska - WęgryNiezwykłym wydarzeniem dla uczniów Szkoły Podstawowej w Brzozowej okazał się mecz piłki nożnej reprezentacji Polski do lat 20 z Węgrami, na stadionie w Niecieczy w dniu 9 czerwca.

Czytaj więcej: Mecz Polska - Węgry

Bieg Legionistów w Pleśnej - 25.09.2016

Opublikowano: wtorek, 27, wrzesień 2016

Czytaj więcej: Bieg Legionistów w Pleśnej - 25.09.201625 września 2016 roku w Pleśnej odbył się I Bieg Legionistów.Ze Szkoły Podstawowej w Brzozowej do zawodów zgłosiło się dziesięcioro dzieci. Ostatecznie wzięło w  nich udział 4 chłopców z klas IV-VI. Trasa zmagań miała dystans 1000 m.  

Czytaj więcej: Bieg Legionistów w Pleśnej - 25.09.2016

Wakacje ze sportem

Opublikowano: środa, 12, sierpień 2015

  Czytaj więcej:        Wakacje ze sportemPomimo wakacji nasi uczniowie  utrzymują kontakt ze szkołą, a to za sprawą zorganizowanych  rozgrywek pod nazwą „Wakacje z piłką nożną 2015”. Pierwszy etap – gminny - wygrał UKS Piątka z Jasła, który specjalizuje się w piłce nożnej, a przebywał na obozie sportowym w Gromniku. Ta drużyna nie mogła dalej awansować, ponieważ pochodzi z innego powiatu. Chłopcy z naszej szkoły zajęli drugą lokatę, ale zostali zakwalifikowani do rozgrywek powiatowych.

Czytaj więcej: Wakacje ze sportem

Sportowe emocje w szkole

Opublikowano: wtorek, 16, czerwiec 2015

Czytaj więcej: Sportowe emocje w szkoleEmocje sportowe udzielały się uczniom od samego rana. Niecierpliwie oczekiwali oni na przyjazd kolegów z Rzepiennika Marciszewskiego, z którymi zaplanowano rozegranie dwóch meczów w piłkę nożną. Trwała pełna mobilizacja. Uczniowie w roli kibiców przygotowywali okrzyki i gadżety. Zawodnicy kompletowali stroje, ustalali taktykę. 

Czytaj więcej: Sportowe emocje w szkole