III Ogólnopolskie czytanie "Jeżycjady" M. Musierowicz

Opublikowano: piątek, 22, marzec 2019

jezycjadaW dniu 21 marca 2019 roku (pierwszy dzień wiosny!) w naszej szkole miało miejsce spotkanie z Panią Dorotą Mędrek – bibliotekarką.  Dotyczyło ono III ogólnopolskiej akcji czytania ,,Jeżycjady’’ Małgorzaty Musierowicz.  Seria ,,Jeżycjada’’ składa się z 22 tomików książek o losie rodziny Borejków. Uczniowie z naszej szkoły czytali fragmenty z książki M. Musierowicz pt. ,,Kłamczucha’’.

 Pani Mędrek pokazała nam prezentację na temat życia i twórczości autorki. Dzieci były bardzo zainteresowane, ponieważ miały okazję uczestniczyć w nietypowej lekcji j. polskiego. (Tekst: Amelia, Ewa, zdj. D Mędrek) 

 Czytanie "Jeżycjady"  Czytanie "Jeżycjady"  Czytanie "Jeżycjady"
 Czytanie "Jeżycjady"  Czytanie "Jeżycjady"  Czytanie "Jeżycjady"
 Czytanie "Jeżycjady"  Czytanie "Jeżycjady"  Czytanie "Jeżycjady"
 Czytanie "Jeżycjady"  Czytanie "Jeżycjady"  Czytanie "Jeżycjady"

Odsłony: 125