Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego plakat

Ślubowanie i pasowanie klasy 1

Opublikowano: środa, 21, październik 2020

received 392425468605081„Ślubuję być dobrym uczniem…”. Dnia 14.10.2020 roku w Szkole Podstawowej w Brzozowej, pod następującym hasłem, miało miejsce uroczyste Ślubowanie i Pasowanie uczniów klasy I. Pomimo nietypowej sytuacji, jaka obecnie panuje staraliśmy się, aby najmłodsi uczniowie naszej szkoły ten ważny dla nich dzień przeżyli w radosnej oraz podniosłej atmosferze.

 

W tym roku, ze względu na zachowanie obowiązujących środków ostrożności, uroczystość zaszczycili swoją osobą tylko nieliczni goście: Dyrektor szkoły p. Bolesław Buratowski, ks. Maciej Knapik, który w obecnym roku jest katechetą w naszej szkole oraz Rodzice uczniów klasy 1.

Pierwszaki tradycyjnie musiały wykazać się wiedzą oraz umiejętnościami z różnych edukacji, aby stać się pełnoprawnymi uczniami. Oczywiście poradziły sobie doskonale. Z odwagą i uśmiechem na twarzach zaprezentowały to, czego do tej pory nauczyły się w szkole. Mam nadzieję, że zapału do nauki nie zabraknie im co najmniej do ukończenia klasy 8 i tego im w tym miejscu życzymy!

Jak co roku, uczniowie zostali obdarowani licznymi pamiątkowymi upominkami w postaci dyplomów, legitymacji szkolnej, książeczek SKO, kubków, statuetek oraz tuby ze słodyczami. Upominki otrzymali od starszych kolegów i koleżanek z klasy II, opiekuna SKO, szkoły, wychowawczyni oraz rodziców.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby ten szczególny w życiu szkoły dzień, przebiegł w miłej oraz serdecznej atmosferze. Pierwszakom natomiast życzymy przede wszystkim wytrwałości i samych sukcesów w nowym roku szkolnym!

Galeria zdjęć - kliknij tutaj...

Odsłony: 260