Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego plakat

Zabawa czytelnicza DLC wciąż trwa

Opublikowano: poniedziałek, 11, styczeń 2021

Wyniki testuUczniowie naszej szkoły cały czas działają w ramach Ogólnopolskiego Projektu Czytelniczego ,,Domowa Liga Czytelników”. Organizatorzy co miesiąc ogłaszają nowe zadania, do wykonywania których może przystąpić każdy uczeń, na dowolnym etapie.

Czytelnicy SP w Brzozowej wykazują się aktywnością, rozwiązując zadania, a nawet uzyskując znakomite wyniki, np. Weronika Gzyl- 100% pkt. za test do lektury J. Tuwim ,,Wiersze dla dzieci”. 

W mediach społecznościowych zostają zamieszczane najlepsze prace uczniów wykonywane w ramach kolejnych zadań. Zaprezentowane zostały już  najpiękniejsze misie, wśród nich naszych uczniów: Kubuś Puchatek Weroniki Gzyl (kl. 3), Kubuś Puchatek Julki Ozgi (kl. 0), dialog ,,Niespodzianka dla Kubusia” Laury Ozgi (kl. 4), komiks Oli Osysko    (kl. 4). Prace te to wynik realizacji zadania: Z misiem w roli głównej, czyli... Praca plastyczna z misiem - bohaterem wybranej książki - w roli głównej, opatrzona dialogiem na dowolny temat. Inne zadanie polegało na wykonaniu świątecznej kartki z cytatem. Należało przygotować własny tekst świątecznych życzeń. Ich motywem przewodnim miał być ulubiony cytat z książki, który trzeba było umieścić na kartce. Później na FB organizatorzy konkursu dzielili się magią słów dzięki pięknym kartkom uczestników Domowej Ligi Czytelników. Znalazły się i kartki brzozowskich uczniów: Julki Osysko (kl. 0), Oli Osysko (kl. 4), Laury Ozgi (kl. 4), Dominika Wójcika (kl. 4). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Kolejne zadania czekają. (RJ)

 Domowa Liga Czytelników  Domowa Liga Czytelników  Domowa Liga Czytelników
 Domowa Liga Czytelników  Domowa Liga Czytelników  Domowa Liga Czytelników
 Domowa Liga Czytelników  Domowa Liga Czytelników  

Odsłony: 85