Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego plakat

Akademia Bezpiecznego Puchatka

Opublikowano: czwartek, 18, luty 2021

logoDnia 9 lutego 2021 rokuw ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego pt. Akademia Bezpiecznego Puchatka  skierowanego do uczniów klas I szkół podstawowych, do którego również w tym roku zgłosiła się nasza szkoła, klasa pierwsza przystąpiła do napisania Ogólnopolskiego Testu Bezpieczeństwa. Test był weryfikacją wiedzy zdobytej przez uczniów podczas przeprowadzonych wcześniej zajęć, obejmujących tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie.

Uczniowie klasy pierwszej udzielili bezbłędnych odpowiedzi na 12 pytań testowych, wykazując się przy tym także wysokimi umiejętnościami informatycznymi. W nagrodę otrzymali pamiątkowe Dyplomy oraz Certyfikat potwierdzający udział w programie XII-tej edycji Akademii. Jeszcze raz gratuluję najmłodszym uczniom naszej szkoły uzyskanego wyniku, a przede wszystkim zdobytej wiedzy na temat bezpiecznego poruszania się po drodze, zachowania w domu, szkole, a także w sieciPoniżej zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku dotyczącego naszych działań. (opiekun DG)

Aby obejrzeć filmik - kliknij tutaj...

Odsłony: 188