Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego plakat

Dzień Bezpiecznego Internetu 2020

Opublikowano: piątek, 21, luty 2020

DSC 0089W tym roku światowe obchody DBI wyznaczono na 11 lutego 2020 roku. Już po raz kolejny nasza placówka włączyła się w promowanie bezpieczeństwa w sieci. Nauczyciele przeprowadzili stosowne warsztaty w ramach lekcji informatyki, zajęć z wychowawcą. W klasach pojawiły się ścienne gazetki tematyczne.

Ogłoszono również trzy konkursy.  Tym razem uczniowie mieli okazję wykazać się umiejętnościami plastycznymi, literackimi i informatycznymi, pokazując w swoich pracach zasady bezpiecznego zachowania w Internecie. Najmłodsi uczniowie rywalizowali w konkursie plastycznym, którego wyniki przedstawiają się następująco: I miejsce - Wiktor Kuczaj z klasy pierwszej, II - Filip Piórkowski (również pierwszoklasista),  III - Aleksandra Osysko i Laura Ozga z klasy trzeciej (praca zespołowa). Ponadto udział wzięli: z klasy pierwszej -  Michał Gniadek, Dorota Potępa, Victoria Gidek, Nikola Rzepka, Magdalena Nadolnik, z klasy drugiej - Weronika Gzyl, z klasy trzeciej - Dominik Wójcik, Kamil Rzepka,  Nicola Gidek i Aleksandra Kuczaj.

W konkursie literackim pierwsze miejsce otrzymał Bartłomiej Potępa z klasy czwartej, zaś za prezentację multimedialną zostali nagrodzeni Michał Rzepka i Mateusz Kieroński – obaj z klasy siódmej.

Apel podsumowujący wszystkie zadania odbył się w dniu 21 lutego 2020 roku. Wszyscy uczestnicy konkursów, podobnie jak wyróżnieni, otrzymali z rąk Pana Dyrektora Bolesława Buratowskiego dyplomy i nagrody za udział. Nad całością przedsięwzięcia w szkole czuwały Panie  Dorota Gąsior i Krystyna Gotfryd.

Pełna relacja fotograficzna - kliknij tutaj ...

Odsłony: 297