Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego plakat

Sportowe emocje w szkole

Opublikowano: wtorek, 16, czerwiec 2015

DSC 2025Emocje sportowe udzielały się uczniom od samego rana. Niecierpliwie oczekiwali oni na przyjazd kolegów z Rzepiennika Marciszewskiego, z którymi zaplanowano rozegranie dwóch meczów w piłkę nożną. Trwała pełna mobilizacja. Uczniowie w roli kibiców przygotowywali okrzyki i gadżety. Zawodnicy kompletowali stroje, ustalali taktykę. 

Po przyjeździe  Gości i krótkiej aklimatyzacji w szkole, wszyscy spotkali się na boisku. W rozgrzewce naszym uczniom towarzyszyli starsi  koledzy ze szkół ponadgimnazjalnych,  udzielając cennych wskazówek i rad. Po pierwszym gwizdku zaczęła się rywalizacja, a wraz z nią ogromny doping. Na „trybunach” zrobiło się kolorowo od pomponów, plakatów, transparentów. Walka była zacięta, każdy chciał się zaprezentować jak najlepiej. Pierwszy mecz, w którym wystąpili uczniowie z klas IV-VI wygrał zespół z Brzozowej (15:0). W drugim, rozegranym w kategorii klas młodszych, zwycięstwo przypadło Rzepiennikowi Marciszewskiemu (3:1). Sędziami na murawie byli na przemian opiekunowie zespołów Gości i gospodarzy, pan Edward Cudek i Bolesław Buratowski.

Po rozgrywkach na wszystkich czekały hamburgery i gorące kiełbaski oraz słodkie niespodzianki. Po poczęstunku wszyscy bawili się na boisku. Dużo radości sprawiła dzieciom gra „kulami wodnymi”, które przy nieuwadze graczy rozbijały się. Było mokro i wesoło.

Wspólne spotkanie zakończone zostało wręczeniem pucharów zwycięskim drużynom i dyplomów uczestnictwa. Należy podkreślić przyjazną i serdeczną atmosferę jaka towarzyszyła całej imprezie.( Z.B.)

 Mecz towarzyski  Mecz towarzyski  Mecz towarzyski
 Mecz towarzyski  Mecz towarzyski  Mecz towarzyski
 Mecz towarzyski  Mecz towarzyski  

Odsłony: 360